Možnosti sítí a aktualizací

V okně(Volby > Pracovní prostředí > Síť a aktualizace) nastavte možnosti související s internetem a formátem HTML.

WebOptionsWE.png 

Volby pro HTML výstup

Při ukládání dat ve formátu HTML vyberte styl.

Jednoduchý: Tato volba zobrazí HTML soubor bez stylů.

S použitím stylů: Tato volba zobrazí HTML soubor s formátováním stylu. (Klikněte na procházet a vyhledejte vlastní styl.)

Volby stylů: Vyberte externí, pokud chcete, aby výsledný HTML soubor obsahoval odkaz na vybranou šablonu stylu. Vyberte interní, pokud chcete, aby byla šablona stylu součástí výsledného HTML souboru.

Kontrola aktualizací

Toto políčko zaškrtněte v případě, že si přejete zobrazit automatické upozornění (při spuštění ARCHICADu) ihned, jakmile bude k dispozici nová aktualizace ARCHICADu nebo knihovny (hotfix). Pokud se spustí funkce kontroly aktualizací, zobrazí se upozornění. Tato funkce funguje pouze v případě, že máte aktivní připojení k internetu.

Poznámka: Kontrola aktualizací odesílá automatické informace o vaší verzi ARCHICADu na stránku společnosti GRAPHISOFT. Tato data se omezují pouze na data vyžadovaná k aktualizaci; neobsahují žádné osobní informace.

Pomocí nabídky nastavte, jak často chcete kontrolu aktualizací spouštět (denně, týdně nebo měsíčně.)

Kliknutím na tlačítko Zkontrolovat nyní zkontrolujete aktualizace okamžitě.

Nastavte komponenty (ARCHICAD a knihovnu nebo jeden z nich), u kterých chcete kontrolu aktualizací provádět.

Poznámka: Funkce kontroly aktualizací nestahuje nic automaticky do počítače. Zobrazí pouze upozornění, že je aktualizace k dispozici.

Vždy komprimovat datový tok na síti

Tato volba je ve výchozím nastavení zapnutá. Nicméně komprese dat v lokální síti LAN může snižovat výkon. Tuto možnost použijte v sítích s pomalým připojením (např. při připojení přes wifi nebo VPN).

Použít BIMcloud Delta Cache pro optimalizaci využití šířky pásma

Zadejte adresu BIMcloud Delta Cache vaší kanceláře. ARCHICAD stáhne data z BIMcloudu pomocí BIMcloud Delta Cache.

Formát adresy: http://proxy.address:port

Poznámka: BIMcloud Delta Cache bude použit pouze pro projekty uložené na BIMcloudu. Není dostupné pro BIMcloud Basic.